Сторінка 1 з 1

Call of Duty: Black Ops вийде на консолі Wii

Додано: П'ят травня 14, 2010 10:30 am
administrator
Шутер Call of Duty: Black Ops, реліз якого запланований на 9 листопада поточного року, вийде на персональних комп'ютерах і консолях Xbox 360 і PlayStation 3. Крім цього, як повідомляє Eurogamer з посиланням на представників видавництва Activision, в розробці знаходиться версія для консолі Wii. При цьому не уточнюється, як ця версія відрізнятиметься від інших.

Перша згадка про те, що студія Treyarch працює над версією гри для Wii, з'явилася у виданні USA Today. У редакційному блозі Game Hunters описана перша місія Black Ops, що отримала назву WMD. Події цієї місії розгортаються в Уральських горах в 1968 році. Гравцеві належить спочатку керувати діями групи бійців з літака, а потім очолити загін, що захоплює радянський об'єкт.

Як повідомлялося раніше, дія Black Ops відбуватиметься в Арктиці, на Кубі і у В'єтнамі в період Холодної війни. З документів каліфорнійської студії, що підбирала акторів для озвучування гри, стало відомо, що серед персонажів чергової частини Call of Duty з'явиться уродженка СРСР - агент ЦРУ на ім'я Крістіна Іванова.

У травні відбулася прем'єра першого трейлера Call of Duty: Black Ops. Крім цього шутера видавництво Activision планує випустити ще декілька частин серіалу. Так, в розробці вже знаходиться пригодницький екшн у всесвіту Call of Duty, створення якого доручене студії Sledgehammer Games, а також нова частина серіалу від студії Infinity Ward, що раніше випустила дві гру в рамках відгалуження Call of Duty: Modern Warfare. За неофіційними даними, новий проект Infinity Ward, яку після конфлікту з керівництвом видавництва Activision покинули провідні розробники, - це третя частина Modern Warfare.

Раніше також з'являлися повідомлення про те, що Activision веде з різними розробниками переговори про створення розрахованої на багато користувачів онлайнової гри по мотивах Call of Duty.