Терпіння

Як знайти свою половинку, як зрозуміти протилежну стать, як зберегти почуття, захоплення, дружба, кохання, секас, шлюб, зрада, розлучення
Відповісти
rkarkas

Терпіння

Повідомлення rkarkas » Вів серпня 11, 2009 7:05 am

Недавно прийшла до твердого переконання у тому, що без взаємної поваги і терпіння жодні стосунки довго не витримають. Я маю на увазі нормальні стосунки. Головне, щоб хоча б хтось один здатен був на терпіння, а в ідеалі, звичайно, обом би не завадило.
Адже багато шлюбів розвалюється не тому, що ми так часто звикли чути - " не зійшлись характерами", а через відсутність або небажання терпіти, піти на компроміс. Звичайно, у всьму важлива золота середина, перегинати палку тоже не варто. Терпіння повинно бути розумним, і потрібно чітко визначити для себе межу цього терпіння, за яку ви точно не перейдете, бо інакше втратите повагу до себе. А це ще страшніше, ніж втратити любиму людину.

administrator
Адміністратор сайту

Re: Терпіння

Повідомлення administrator » Вів травня 03, 2011 10:26 am

Терпіння - це звісно потрібна річ, але якщо її вміру і несуть цю ношу обидва партнери, якщо ж хтось один терпить, а інший на цьому виїзджає, тоді такі тосунки довго не протягнуть, я так вважаю
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

neasty

Re: Терпіння

Повідомлення neasty » Чет червня 16, 2011 12:03 pm

Я також вважаю, що головним у стосунках є не терпіння, а взаєморозуміння та повага один до одного, тоді і терпіти нічого не потрібно буде! Навпаки, якщо щось не гаразд, до терпіння цього може призвести до взриву емоцій через деякий час...терпіння воно не вічне, потрібно завжди говорити, якщо вас щось не влаштовує, і якщо ваша половинка вас поважає та розуміє, то змінить своє відношення.

Відповісти

Повернутись до “Він + Вона”