Савіку Шустеру була запропонована нова модель співпраці

причини створення, аудиторія, причини популярності
Відповісти
Аватар користувача
administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 129
З нами з: Сер березня 11, 2009 11:07 am

Савіку Шустеру була запропонована нова модель співпраці

Повідомлення administrator » Вів липня 14, 2009 7:00 pm

Продакшн-компанія Савік Шустер Студіос змінила назву на Істіл Студіос, сам же Савік Шустер відмовився від запропонованого йому нового формату співпраці, проте запевнив, що залишиться на каналі Україна, повідомляє Телекритика. Як повідомили Телекритиці у компанії, зміни пояснюють необхідністю впорядкування бізнес-процесів в інвестиційній групі Істіл.

"Савіку Шустеру була запропонована нова модель співпраці, згідно з якою його проект отримав би автономність і матеріальну незалежність у рамках компанії, і продовжував би існувати на тлі інших самостійних продакшн-проектів студії, які готуються до запуску за замовленням деяких телеканалів. Проте, сам Шустер сьогодні повідомив офіційним листом на ім’я директора компанії, що відкидає цю пропозицію. Подальша його співпраця з компанією Істіл Студіос є неможливою", - йдеться в офіційній заяві продакшн. Окрім цього, в компанії заявили, що всі подальші повідомлення про новини Савік Шустер Студіос, які йтимуть від Савіка Шустера і членів його творчої команди, не мають відношення до Істіл Студіос. "У нас буде певна реструктуризація. Виходячи з сьогоднішньої заяви Шустера, ми не зможемо більше випускати Шустер Lłve, нам доведеться, вочевидь, або перекваліфіковувати якихось людей, якісь, ймовірно, захочуть піти з Савіком. Але більшості людей буде запропонована робота в інших проектах. Що стосується технічних потужностей, то вони належать компанії, нашим акціонерам. Вони будуть задіяні для виробництва нових проектів", - прокоментував зміни у продакшн генеральний директор Істіл Студіос Дмитро Котеленець. Сам Савік Шустер заявив, що припинив свою співпрацю з Істіл Студіос, але на телеканалі Україна залишається так само, як і проекти.

"Я припинив свою співпрацю з Істіл Студіос, але це не має жодного відношення до моїх зобов'язань по відношенню до ТРК Україна. Там все продовжуватиме виходити, як і виходило", - сказав Шустер. На запитання, на якій технічній базі вироблятиметься проект, Шустер відповів: "Подивимось". Кажучи про свою долю в Савік Шустер Студіос телеведучий сказав: "Вони просто забрали усе собі. Взяли і забрали. Самі. Я вам кажу. Так що, дієслово "забрали" не вимагає інтерпретації. Взяли і забрали усе собі". При цьому він висловив сподівання, що з ним залишиться весь колектив студії. Інформацію про свій перехід на телеканал 1+1 Шустер назвав брехнею і провокацією.

У свою чергу генеральний директор ТРК Україна Вальдемар Дзікі висловив жаль стосовно цього конфлікту, але запевнив, що програма Шустер Lłve стоїть у сітці мовлення телеканалу з початку осені. Переговори відносно того, як далі відбуватиметься співпраця між телеканалом і виробником, ще не починалися. Також Телекритика повідомляє, що Істіл Студіос розробляють формат нового щоденного жіночого ток-шоу на замовлення телеканалу Інтер. Також відбувається підготовка до запуску двох ліцензійних розважальних форматів за замовленням ТРК Україна. Нагадаємо, програма Шустер Live стартувала на телеканалі Україна 5 вересня 2008 року.

За матеріалами: korrespondent.net
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

Відповісти

Повернутись до “Телепередачі, телешоу”