Ваше місто: Київ

Розіграш зі Шпинат


Розіграш, Розіграш, Розіграш!

Виграй 2 сертифікати, номіналом 700 грн кожен – один для себе, а інший – для друга!

Що б таке з’їсти – щоб схуднути??? Чому дієти не працюють, а ще й можуть зашкодити здоров’ю… Які продукти краще їсти на сніданок, обід, вечерю, щоб бути у формі… Перекуси в офісі…, що їсти до і після тренування…, скільки води варто пити…, як збалансувати моє особисте харчування та харчування моєї сім’ї…, харчування дітей… Рецепти блюд… Індивідуальне меню…

Візьміть участь у розіграші від нашого партнера Шпинат – сервіс доставки збалансованого харчування, та виграйте 2 сертифікати.

Кожен сертифікат включає:

*1 консультація з дієтологом (до 1 години) з питань правильного харчування в телефонному режимі / скайп або при особистій зустрічі

* Розробка індивідуального меню на два тижні з урахуванням цілей власника сертифікату - скинути вагу / набрати м'язову масу / збалансовано харчуватися (індивідуальне меню, що включає 5 прийомів їжі, надішлемо вам на електронну адресу – вам залишається лише готувати, смакувати і досягати цілей)

* Контроль дієтологом протягом 2-х тижнів (1 телефонна консультація після 1 першого тижня харчування на предмет самопочуття, прогресу + розробка 2-го тижня харчування та телефонна консультація після 2-го тижня харчування).

Умови конкурсу:

1.Перевірте, чи ви вже вподобали сторінку Шпинат, якщо ні, то тисніть «Подобається» зверху праворуч https://www.facebook.com/shpinat.in.ua
2.Поділіться постом з соцмереж у себе на сторінці, можливо хтось з Ваших друзів захоче саме Вам подарувати сертифікат. Так ваші шанси на виграш подвоюються.
3.У коментарях вкажіть друга, кому б ви подарували один з сертифікатів

На передодні Нового  Року 30 грудня 2014 р випадковим чином за допомогою програми random буде обрано одного переможця (особа, яка виконала 3 умови конкурсу) . 

Про результати конкурсу буде повідомлено на сторінці Facebook UAbox та Шпинату.

Беріть участь у конкурсі, запрошуйте друзів-знайомих. Разом збалансуємо наше харчування, щоб бути здоровими, наповненими енергією та задоволеними своєю фігурою!

Категорії новин

Підписка на новиниВаше місто - Київ,
вгадали?