Визнання народженого в Україні виду спорту ХОРТИНГ

Новини, екстремальні види спорту, знаменитості зі світу спорту, нові види спорту, олімпіади, спортивні скандали
Відповісти
horting
Повідомлень: 2
З нами з: Пон жовтня 05, 2009 4:04 am

Визнання народженого в Україні виду спорту ХОРТИНГ

Повідомлення horting » Пон жовтня 05, 2009 4:07 am

Визнання народженого в Україні виду спорту ХОРТИНГ до 18-ї річниці Дня Незалежності України наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту № 3000 від 21 серпня 2009 року

Зображення

Щиро вітаємо українську спільноту та спортивну громадськість з видатною подією як для нашого працюючого колективу федерації, так і для всієї країни - визнання народженого в Україні виду спорту ХОРТИНГ наказом Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту № 3000 від 21 серпня 2009 року.
Наказ Міністерства України: http://horting.org.ua/node/10

Статус виду спорту відкриває фахівцям бойових мистецтв України нові потужні можливості у справі розвитку та популяризації хортингу і в Україні, і в країнах світу, у яких почав розвиватися хортинг.
Офіційний сайт Всесвітньої Федерації Хортингу: http://www.horting.org/
Навчально-методичний сайт на російській мові: http://www.hortingsport.ru/

Але ця видатна подія надає нам ще більшу відповідальність перед державою і громадськістю, вимушує нас не зупинятися, а постійно працювати над поліпшенням форм роботи, активно проводити спортивні та масові заходи з хортингу, упорядковувати та збагачувати досвід роботи та методичну базу нашого прекрасного виду спорту. Президія федерації щиро дякує всім державним службовцям, громадським діячам, представникам місцевих органів влади та самоврядування, керівникам структурних підрозділів федерації, тренерам, інструкторам, іншим фахівцям з хортингу, які прикладали особистих зусиль для того, щоб настав цей день - день офіційного народження спорту! Всі ми ще раз довели, що для виховання дітей та юнацтва України ми можемо застосовувати великий досвід наших талановитих тренерів, побудувати систему виховання на своїх багатих бойових і культурних традиціях, що українці - сильний і мудрий народ, який здатний налагодити у своїй державі і спортивне, і суспільне життя.
Офіційний сайт Української Федерації Хортингу: http://www.horting.org.ua/

За інформаційним листом-клопотанням Міністерства України у справах сім'ї, молоді та спорту дана федерація в Україні зареєстрована Міністерством юстиції України, як федерація національного виду спорту заснованого на бойових і культурних традиціях українського народу.
Інформаційний лист Міністерства: http://horting.org.ua/node/332
Слово «Хортинг» походить від назви славетно відомого в світі острова Хортиця, де була розташована і діяла Запорізька Січ, яка відіграла прогресивну роль в історії українського народу. Саме Хортиця була оплотом воїнів, де вдосконалювалося бойове мистецтво з метою захисту срідного краю. Так почалася історія військово-політичного центру, з яким повинні були рахуватися усі.
Безперечно стержнем національних українських єдиноборств є багатовікові традиції, що передавалися з покоління в покоління. Від часів сарматів до Київської Русі, а далі до запорозьких козаків. Хоча з часів козацтва минуло багато часу, але нині в Україні відроджуються і розвиваються традиційні українські єдиноборства. Найвагомішу роль в цій справі відіграє генетична пам'ять народу. Адже тих хто від батьків перейняв козацьке бойове мистецтво майже не залишилося. Тому сьогодні група заслужених тренерів і майстрів спорту із контактних видів єдиноборств, керуючись власними відчуттями і віковими традиціями створила національний вид спорту під назвою «Хортинг». В наші дні слово Хортиця асоціюється ні з чим іншим, як з лицарством, відвагою і вихованням могутніх чоловіків. Саме тому спортивне єдиноборство «Хортинг» названо на честь Хортиці – сакрального центру український козаків. Розвиток Хортингу має на меті спортивне виховання сильного і здорового суспільства на основі традиційних духовних цінностей українського народу. Хортинг в Україні є важливою складовою загальнодержавної системи фізичної культури і спорту, патріотичного та духовного виховання молоді, відродження та розвинення українських бойових традіцій, зміцнення здоров’я, розвитку фізичних, морально-вольових та інтелектуальних здібностей людини шляхом залучення її до участі у змаганнях, які проводить Українська Федерація Хортингу (УФХ).
Правила змагань з виду спорту Хортинг розроблені і діють на основі досвіду та напрацювань багатьох контактних видів одноборств, і є базовим документом комплексної програми спортивного виховання дітей та юнацтва, що займаються Хортингом, яка грунтується на принципах прищеплення спортсменам здорового способу життя, прагнення досягти високих результатів українських спортсменів на міжнародних змаганнях, Чемпіонатах Європи, Світу, Олімпійських Іграх, постійного вдосконалення своїх фізичних можливостей з раннього дитячого віку до літнього віку людини. Тому в хортингу зазначені вікові групи людей, які взмозі змагатися між собою по певним коректних чітко наведеним правилам. Вагові категорії в змаганнях з хортину серед дорослих взмозі охопити всіх бажаючих спортсменів і демократично порівняти їх в двобої за даними Правилами: жіночих - 8 (вісім) категорій, чоловічих - 9 (дев'ять) вагових категорій. Дані категорії існують і в змаганнях серед вікових груп ветеранів, а це означає що людині, яка бажає продовжити змагальне життя в хортингу, не треба додатково змінювати чи навмисно утримувати свою вагу після активного періоду виступів в змаганнях серед дорослих.
В змаганнях серед дорослих, якщо не виявився переможець за основний час двораундового комплексного поєдинку, надається безтерміновий третій додатковий раунд, який проводиться до наявної переваги одного спортсмена над іншим, що сприяє вихованню справжнього бійцівського духу у спортсменів хортингу, ведення ними запеклих безкомпромісних двобоїв до істиної беззаперечної перемоги.
Змагання серед аби-яких вікових груп проводяться з дотриманням строгої спортивної дисципліни кожного представника команди, тренера, секунданта, судді, учасника, інших осіб, яких запрошено на змагання. Змагальні процедури супроводжуються "Правилами спортивного етикету хортингу", гідного доброзичливого поводження серед учасників заходу, що позитивно впливає на моральний клімат впродовж проведення змагання, допомагає батькам, які привели на тренування з хортингу своїх дітей та юнаків, виховувати в них крім сили та здоров'я, гарні загальнолюдські якості.

Ми, керівники і працівники всеукраїнської, обласних, міських та районних федерацій, окремих клубів та спортивних секцій хортингу в Україні, відчуваючи свою відповідальність за теперешній і майбутній розвиток хортингу і своєї країни заявляємо:

«Патріотизм»
1. Сьогодні ми є громадянами і патріотами України, лідерами суспільства і керівниками громадських спортивних об’єднань хортингу, завтра на наші місця прийдуть інші, стане у керівництва вихована нами молодь. Від наших сумісних зусиль, від того, як ми передамо вчення, бойові та культурні традиції українського народу залежить, яким буде світ, сім’я хортингу, суспільство нового покоління.
Ми бажаємо мати мир для українців, здорове суспільство, міцну сім’ю, квітучу Державу, могутню Національну збірну команду України з хортингу.

«Здорова нація»
2. Відчуваючи свою відповідальність перед майбутнім виду спорту - Хортинг, народженого та визнаного в країні, ми прагнемо до рішення проблем сьогодення і висловлюємо «Ні» - розвиненню в дитячому та юнацькому середовищі наркоманії, СНІДу, вільного сексу, розвиненню дитячої хворобливості в нашій країні.
Здоровий спосіб життя – запорука морально-етичного здоров’я суспільства та особистості.

«Професіоналізм»
3. Готуючи молодь стати майбутніми лідерами Хортингу в Україні, ми бачимо перспективу розвитку в укріпленні професійних відносин між місцевими осередками Української національної федерації. Відносин чистих, прозорих, безкорисливих, могутніх і довгострокових. Ми будемо постійно вдосконалювати методи роботи, підвищувати якість проведення занять, особисту спортивну майстерність в хортингу.
«Професіоналізм і порядність!» – віднині становляться життєвим девізом працюючого колективу всеукраїнської громадської організації «Українська Федерація Хортингу»!

«З вірою в серці»
4. Люди живуть і люди вмирають. Після людини залишається тільки пам’ять та ім’я. Тільки з вірою в Господа Бога, згідно Його великих законів праведності, людина взмозі приймати справедливі і вірні рішення, робити вчинки, які залишать про нас світлу пам’ять та добре ім’я. Вчитель – найблагородніша з усіх професій на світі. Навчаючи хортингу з вірою в серці ми навчаємо миру, навчаємо жити.
Нехай наші діти – наша надія і наше натхнення, навчаться в нас любити і вірити в Бога, передадуть наступним поколінням цей єдиний шлях миру і благодійності.

«Сім’я – центр життя людини»
5. Розуміючи цінність сім’ї для суспільства ми бачимо перспективу в укріпленні інституту сім’ї та сімейних цінностей. Сім’я – основа моральних і соціальних устоїв суспільства, центр життя людини. В ній беруть початок народження, любов, щастя і майбутнє кожного з нас. Тому найголовніша якість, яку прищеплює тренерський колектив нашої федерації свої учням – синовня шанобливість до матері та батька.
Моральність і чистота відносин – єдиний шлях для заснування міцної сім’ї, синовня шанобливість до матері та батька, людей, які подарували дитині світ – джерело започаткування ще в дитинстві такої моральності та істиного виховання.

«Хортинг – шлях до самовдосконалення»
6. Кожна людина, яка займається в спортивних залах Української Федерації Хортингу повинна відчувати себе в доброму і поважному оточенні однодумців, які прагнуть до великої і світлої мети, вдосконалення своїх фізичних та моральних якостей – сили тіла і духу!
Наша організація обіцяє підтримувати і втілювати в життя програми Уряду України, які здатні допомогти підростаючому поколінню вести здоровий спосіб життя, стати справжніми громадянами і патріотами нашої Батьківщини.
Українська Федерація Хортингу – Федерація нашої Батьківщини!

Нехай слова Декларації нашої організації, від кожного члена Федерації України доторкнуться до кожного українського гарячого і палкого серця. Нехай вогонь боротьби за мир, щастя, заможність і порядок в країні, здорове і радісне дитинство наших малюків, добробут та пошану літніх людей, світлу пам’ять пращурів, захованих в нашій рідній землі, моральність і патріотизм суспільства, перетвориться в наші конкретні достойні вчинки та благородні дії.
Будемо гідні високого покликання УКРАЇНЦІВ!!!

Українська Федерація запрошує для співробітництва та відкриття офіційних представництв нового виду спорту в країнах світу українську громадськість та членів національної діаспори за кордоном.
Контактна електронна адреса: horting@ukr.net
Міжнародна електронна пошта: world.horting@gmail.com


Із поздововлень, надісланих у Головний офіс Федерації України: http://horting.org.ua/node/424

Хортинг - спорт нашої країни!
З повагою, Президія та керівництво Української Федерації Хортингу


Зображення

Відповісти

Повернутись до “Спорт”