Чупакабра!

Як і коли що вирощувати, урожай, народні поради та прикмети, ландшафтний дизайн
Відповісти

Чупакабра -

існує
1
50%
вигадка
1
50%
що це взагалі таке?
0
Немає голосів
 
Всього голосів: 2

Аватар користувача
administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 129
З нами з: Сер березня 11, 2009 11:07 am

Чупакабра!

Повідомлення administrator » Сер липня 22, 2009 7:13 pm

Останнім часом все часттіше чути про це дивне створіння "чупакабра", чи вірите ви в її існування чи це просто модно, як свого часу НЛО?
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

Аватар користувача
administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 129
З нами з: Сер березня 11, 2009 11:07 am

Re: Чупакабра!

Повідомлення administrator » Вів серпня 11, 2009 6:19 pm

спробуємо розібратись, що ж воно таке "ЧУПАКАБРА":
Чупакабра або козиний вампір - феномен, що з'явився в середині 1995 року в горах Пуерто-ріко. Щось дивне вбивало вcю худобу усередині і навколо міста Канованас, випиваючи всю їх кров. Коли були виявлені трупи, кров виявилася висмоктаною через одну або дві маленькі рани-отвори (як укол голкою). "Ранки зазвичай діаметром приблизно з соломинку і від трьох до чотирьох дюймів завдовжки" - сказав місцевий ветеринар, який оглянув декілька трупів жертв. Смерті були загадковими і у вересні 1995 року почалася справжня паніка. Домогосподарка побачила напад чупакабри і описала звіра як ікласту, кенгуруподобну істоту із злими червоними очима. Інший свідок з Канованаса, Місаель Негрон, сказав, що істота була "близько три або чотирьох футів висотою з шкірою як у динозавра. У нього були яскраві червоні очі розміром з курячі яйця, довгі ікла і шпильки, розташовані ззаду на голові і далі вниз по спині." Воно напало на їх козу (те ж було і з багатьма іншими жителями). Звідси пішла і назва - чупакабра.

У листопаді новини почали з'являтися за межами Пуерто-ріко, повідомлення про цього козиного вампіра поступали з ширшої території. Луіс Гваделупе описав істоту як "потворне як демон і воно літало по повітрю." Він також заявив, що у чудовиська був "загострений довгий язик, як у змії." Що це за істота? Деякі говорять, що це вовки, інші, що вампіри, треті, що це диявол, четверті вважають, що у нього позаземне походження. Пуерто-ріко давно вважають місцем паломництва НЛО. Ходять чутки про секретні військові бази США і загадкові свічення на небі. Що відбувається в Пуерто-ріко? Чи тільки це збіг, що обсерваторія Аресибо розташована в північній частині острова? Тільки час покаже, але доти нестримно розповсюджуватимуться чутки і страхи.

Говорять, що чупакабра супроводжується незвично сильним запахом сірки прямо як фольклорні демонічні тварюки. Очевидець Маделайн Толентіно заявив: "Воно стрибало як кенгуру і пахло сірою." В деяких випадках наголошувалася його надприродна сила. У одному випадку чудовисько нібито зірвало залізні ворота розміром 16 на 14 футів (4,8 на 4,2 м) з петель, щоб потрапити до тварин. Пройшов слух, що запах, що випускається істотою, є насправді методом знерухомлення тварин, коли воно висмоктує їх кров. Жертвами є не тільки тварини, на яких чудовисько нападає, але також і люди... Анжел Пулідо з Яліско повідомив, що він був укушений чимось на зразок "гігантського кажана, який виглядав як відьма." Також в Мексиці Теодора Райс показала відмітини, імовірно залишені кігтями чупакабри.

Його вампірські якості, схильність до кровососання досить сильно налякали жителів Пуерто-ріко і Мексики. Цілком можливо, що чупакабра ховається десь в денний час, швидше за все в печерах або під землею. На жаль, особливо в Пуерто-ріко, є милі печерних систем, які, здається, тягнуться нескінченно, роблячи полювання на чупакабру майже неможливим. Але є в Пуерто-ріко одна людина, яка готова шукати істоту. Це Хосе Сото, мер Канованаса. Повідомляється, що він вів поліциію і людей з міста через кущі у пошуках чудовиська. З чуток Сото був озброєний 12-дюймовим розп'яттям, щоб відвернути демона. Не дивлячись на те що це все вельми комічно, це показує масштаб жаху, що вселився в жителів Пуерто-ріко.

Мексика і Сполучені Штати.
Недавні повідомлення про чупакабру прозвучали в Каліфорнії, Техасі, Маямі і Байе Каліфорнії, потрібно згадати також про численні повідомлення з Мексики. Один з перших нападів в США відбулося в Тусоне, штат Арізона, де в середині ночі були істотою атаковано дві кози Біллі Набіана. Він описав його як велику "пацюкоподібну" істоту, яка, будучи виявлению, випустила "нелюдський виск" і втекла. У Байе Каліфорнії знайшли собаку з двома голковими відмітинами на шиї. До цих пір це єдине повідомлення з Байі Каліфорнії. У Майамі 69 фермерських тварин було убито за одну ніч. Тварини належали двом сім'ям, що живуть в районі Світвотер, і вони навіть пішли на телебачення, де заявили, що це був чупакабра.
Навіть у Панамі відбулися вбивства. Дейси Ароз заявила, що чупакабра убив їх сімейного собаку. З сільської місцевості поступають повідомлення про мертвих тварин з голковими відмітинами на шиї. Елізабет Сааведра сказала, що на неї в середині ночі напав чупакабра.

Бразилія
Недавно в Бразилії навколо чупакабри почалася велика метушня. Мій кореспондент в Бразилії повідомив мене про програму, показану на бразильському телебаченні 29 червня 1997 року. Там кілька разів спостерігали і навіть один раз убили чупакабру. Дві люди рибалили вночі, коли раптом відмітили щось, що виходить з озера. Вони не зрозуміли, що це було, так що вони його застрелили. Наступним ранком вони виявили, що це був чупакабра. Вони відрізували голову істоти і зараз вона знаходиться у них. На телепередачі вони показали голову і інтерв'юєри попросили людину відрізувати шматочок кості для аналізу, але він відмовився. Інша частина передачі показала американського уфолога, який живе в Бразилії, що заявив, що він зловив живого чудиська. Він відмовився показати його місцевим фахівцям, сказавши, що дозволить тільки американським дослідникам увійти до будинку, де міститься істота. Я упевнений, що він сподівається отримати гроші за свою "знахідку".
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

Аватар користувача
administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 129
З нами з: Сер березня 11, 2009 11:07 am

Re: Чупакабра!

Повідомлення administrator » Чет серпня 20, 2009 6:52 am

Ось фото з мережі, яке би Чупакабра мала виглядати (чи може як вона виглядає... )

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення

Зображення
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

Аватар користувача
administrator
Адміністратор сайту
Повідомлень: 129
З нами з: Сер березня 11, 2009 11:07 am

Re: Чупакабра!

Повідомлення administrator » Нед березня 21, 2010 3:41 pm

Напади невідомого звіра на свійських тварин та людей в різних областях України привернули увагу ЗМІ і багатьох громадян нашої країни, про що свідчить популярність даного поста, нижче приведу текст, що про це думають наші вчені:

Вчені вважають, що українська чупакабра може виявитися гібридом вовка та собаки чи росомахою.

Старший науковий співробітник Інституту розвитку генетики тварин та рослин Роман Завгородній розповів Gazeta.ua, що чітких доказів існування такого звіра немає.

"Поведінка цієї тварини - напади на кролів, покусані люди, поламані сітки і загорожі - схожа на тактику полювання росомахи. Ця тварина живе далеко на сході, або півночі. Там де багато лісів та дичини. В Україні її ніколи раніше не бачили, та вона могла втекти з приватного цирку чи зоопарку", - сказав він.

Вчений зазначив, що росомаха має великі пазурі на передніх лапах.

"Ними вона хапає жертву. Тому в людей, на яких напала так звана "чупакабра", були довгі порізи. Крім того тварина має довгі нижні ікла, якими випиває кров з жертви. В наших умовах росомаха, що втекла з зоопарку, не зможе знайти поживи і буде нападати на свійських тварин. В природі вона харчується глухарями та бобрами. В наших умовах її меню могли складати кури та кролі", - припустив Завгородній.

Напади на людину вчений пояснив холодом.

"Довга зима привела до нестачі здобичі для диких звірів у лісі. Тому вони нападають на домашніх тварин та людей. Тварина може навіть бути скажена. Тут невідомо, як вона потрапила до України", - сказав він.

За словами науковця, це також міг бути великий вовк, чи змішана порода вовка і собаки.

"Змішані породи вовків та собак (їх називають вовкособами) не бояться людей, як дикі тварини. Вони частіше хворіють на сказ та можуть нападати на все, що побачать. Такі хижаки можуть виростати до метра. Вони набагато небезпечніші ніж звичайні вовки. Вовкособів в Україні за 30 років застрелили в дикій природі лише 3. Вони також нападали на людей", - відзначив Завгородній.

Мутанти, на переконання вченого, не могли бути причиною нападів.

"Зазвичай такі породи слабкі та не несуть серйозної загрози. На моїй практиці народжувалися телята без шкіри, чи двоголові поросята. Та вони не живуть довго. Навіть якщо мутант може пристосуватися до оточення, він не матиме нащадків. Тому тут може бути лише одна тварина. За 20 років практики, я не чув аби мутанти нападали на людей", - уточнив він.

Натомість Павло Рамкович з Луганського інституту криптозоології стверджує, що це новий невідомий різновид хижака.

"Чупакабру вперше побачили в Латинській Америці. Там вона нападала на кіз та курей. Потім її помітили в США. Нарешті 2007 року схожого звіра бачили і в нас. Люди постійно вирубують ліси і тваринам немає що їсти. Можливо чупакабра і раніше жила тут, та ми її не помічали. Вчені кожного року відкривають нові види тварин, про яких раніше не знали", - розповів він.

Криптозоолог вірить, що невдовзі знайдуть нові докази існуванню чупакабри.

"Її бачили в багатьох країнах. І вона не схожа на жодного відомого хижака. Вона не боїться нападати на людей, а отже є вкрай небезпечною. Більшість її слідів знайшли біля скотомогильників, отже воно пристосовується до життя біля людей", - додав Рамкович.

Нагадаємо, 12 березня на Рівненщині на місцеву жительку накинулась невідома тварина.

Раніше повідомлялося, щ мисливець з Хмельниччини застрелив чупакабру. Застрелена істота схожа на собаку. Ветеринари кажуть, вона мала багато відхилень — збільшену голову, великі ікла й лисячий хвіст.

Павло СИВОКІНЬ


http://gazeta.ua
board.club.co.ua - сайт безкоштовних оголошень з усієї України та країн близького зарубіжжя

Відповісти

Повернутись до “Сад, город”